امروز پنجشنبه هشتم خرداد ماهسال یک هزار و سیصدو نود و نه 1399/3/8

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومیپیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی متن پیام بدین شرح است؛ باسمه تعالی در عصر حاضر هیچ کس نمی‌تواند منکر نقش تأثیرگذار و بی‌بدیل روابط عمومی و مسئولیت خطیر آن در سطح سازمان‌ها، نهادها و ارکان مختلف جامعه باشد. در دنیای امروز روابط عمومی‌ها به مثابه بازوی فکری سازمان‌ها، نقشی ارزنده، حیاتی و بی‌بدیل در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک، اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه‌های کلان دارند و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دو سویه سازمان‌ها را با افکار عمومی و مخاطبان برقرار نموده و تعالی می‌بخشند. روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مغتنمی است تا با نگاهی ویژه برای توسعه و غنای معنوی این حرفه و ارج نهادن به حضور افراد دانش محور و رعایت اخلاق حرفه‌ای به تثبیت بیشتر جایگاه واقعی روابط عمومی‌ها تلاش نمائیم. اینجانب فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران فرهیخته، ساعی و پرتلاش عرصه روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خود گام بر می‌دارند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و توفیق روزافزون همه آنها را در انجام وظایف، اعتلای سازمان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از درگاه خداوند متعال خواستارم. دکتر اسماعیل اسلامی 

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

ادامه مطلب ...


 

امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

1399/01/31 (11:55:08 AM)

دانشگاه برخط؛ آموزش الکترونیک ۴۸/دکتر طهرانچی در گفتگو با شبکه خبر:

امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر طهرانچی در گفتگویی با شبکه خبر در پاسخ به سؤالی مبنی بر تشریح اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی که از زمان تعطیلی دانشگاه‌ها چه تعداد کلاس مجازی برگزار شده، اظهار کرد:  ما خیلی با لغت تعطیلی دانشگاه موافق نیستیم. می‌گوییم تعطیل شدن فعالیت‌های حضوری دانشگاه. چرا که دانشگاه‌ها در این عرصه اساساً تعطیل‌پذیر نیستند.
وی افزود: از اسفند ماه آموزش مجازی را شروع کردیم، همه کلاس‌های نظری را بر اساس دو سیستمی که در حقیقت سیستم‌های قبلی دانشگاه بود و بیش از چند سال روی آن کار شده بود آغاز کردیم و توانسته‌ایم در حد ۹۰ درصد پوشش کلاس‌های‌مان را داشته باشیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نزدیک به ۱۳۰ هزار کلاس در ساعت، به صورت تجمعی در کل کشور برگزار کرده که این یک عدد بسیار بزرگ است که فائق آمدن بر مشکلات تکنولوژی و فناوری این تعداد کلاس برخط برای خود ما یک دستاورد بسیار خوبی بوده که البته با نقایصی هم همراه بوده که روز به روز در تلاش هستیم تا بهتر شود.
دکتر طهرانچی در پاسخ به این سؤال که چه تمهیداتی اندیشیده شده تا همه دانشجویان امکان شرکت در کلاس‌های مجازی را داشته باشند، تصریح کرد: در این خصوص یکی از نکاتی که وجود داشت، راجع به هزینه‌ها و حمایت‌هایی بود که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید انجام می‌داد که در این زمینه با وزیر محترم صحبت شد و وعده دادند که از پایان هفته دانشجویان عزیز بتوانند این با اینترنت رایگان از کلاس‌ها بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگ‌ترین مجموعه آموزش مجازی را با ۱۰ هزار دانشجو در کشور دارا بود، آن مجموعه وارد کار شد و الان بیش از ۴۰۰ هزار دانشجو به آن مجموعه به صورت مستقیم در کل کشور متصل هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه دیگری را تحت عنوان «سامانه دان» که بر پایه موبایل بود و سامانه‌ای است که بیش از چند سال در کشور زیرساختش کار شده بود و حداقل در یک سال اخیر هم دانشگاه با آن کار می‌کرد، آن را هم وارد عرصه کردیم و ان‌شاءالله به‌زودی پوشش تهران بر آن اساس خواهد بود که خود آن هم از دستاوردهایی است که بر اساس یک سامانه بومی گسترش پیدا کرده است. 
امتحانات پایان ترم احتمالا حضوری برگزار می‌شود
دکتر طهرانچی افزود: در بعضی از استان‌ها هم به صورت مستقل عمل کردیم. در استان‌هایی مانند خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان و بوشهر هم به صورت منطقه‌ای عمل کردیم. حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانشجو را در دروس نظری در آموزش مجازی تحت پوشش قرار داده‌ایم.

دکتر طهرانچی تاکید کرد: برای برگزاری امتحانات فعلاً بنا این است که حضوری باشد. ما داریم پیش‌بینی می‌کنیم که در یک دوره یک ماهه، به محض اینکه به ما اجازه دهند در تابستان به صورت حضوری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را هم برگزار کنیم. 

وی درخصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم که به صورت مجازی برگزار می‌شود یا حضوری، عنوان کرد: یک نکته‌ای که در مواجهه با ویروس کرونا با آن روبرو هستیم، رخدادهای نامشخص است. مبنا بر این است که امتحانات حضوری باشد. البته من اینجا یک اشاره‌ای کنم با توجه به اینکه زیرساخت کشور آماده این حجم کلاس در فضای مجازی نبود، و با قطع و وصلی‌هایی که در خصوصاً هفته‌های آغازین در ۱۶ فروردین به بعد عمدتاً مواجه بودیم، دیروز در جلسه هیئت رئیسه برای مواردی به دانشجویان اجازه داده‌ایم تا سه درس اگر چنانچه در بحث آموزش مجازی وضعیت مطلوب را نداشتند، ترم دیگر و در طول سال آینده به صورت رایگان از کلاس‌های حضوری بهره‌مند شوند و این امکان را داشته باشند که حتی نمره‌اش را جایگزین کنند. 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای برگزاری امتحانات فعلاً بنا بر این است که حضوری باشد. ما داریم پیش‌بینی می‌کنیم که در یک دوره یک ماهه، به محض اینکه به ما اجازه دهند در تابستان به صورت حضوری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را هم برگزار کنیم.

راجع به آزمایشگاه‌های کارشناسی ارشد و تحقیقات دانشجویی هم یک بخشنامه‌ای داده‌ایم، که با رعایت بحث فاصله‌گذاری هوشمند عزیزان محقق ما در تحصیلات تکمیلی بتوانند در آزمایشگاه‌ها حاضر باشند و آزمایش‌های‌شان را انجام دهند.
دکتر طهرانچی بیان کرد: از اول اردیبهشت ماه عملیاتی شدنش شروع می‌شود. لازم هم نیست دانشجو به محصل تحصیل مراجعه کند. کافی است در همان شهری که زندگی می‌کند، همانجا به آن واحد دانشگاهی در آن شهر مراجعه کند، با هماهنگی تلفنی که با دانشگاه واحد خودش در هر شهر دیگری که هست، انجام می‌شود و فرد می‌تواند از آزمایشگاهی که در شهری محل زندگی خودش هست استفاده کند و نیاز به سفر هم ندارد. 
وی افزود: از اول اردیبهشت ماه هم دفاع از پایان‌نامه‌های نیمه‌حضوری شروع می‌شود. دانشجوها در هر شهری که زندگی می‌کنند، به واحد آن شهر مراجعه می‌کنند. در سالنی که برای این کار در نظر گرفته شده، آنجا حاضر می‌شوند و به صورت مجازی اساتید حضور دارند و دانشجو دفاعش را انجام می‌دهد و این هم در همان سامانه دان هست و دفاع‌ها هم از اول اردیبهشت ان‌شاءالله جریانش را ادامه می‌دهد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سؤال که احتمال برگزاری حضوری کلاس‌ها هم وجود دارد یا خیر، عنوان کرد: اگر در خرداد ماه به ما فرصتی داده شود، هر چقدر فرصت داده شود ما از آن فرصت استفاده خواهیم کرد حتماً کلاس‌های رفع اشکال حضوری برگزار خواهد شد. ما امیدواریم که دو تا چهار هفته کلاس‌ها را به صورت حضوری بتوانیم به صورت مکمل کلاس‌های مجازی داشته باشیم و بعد از آن امتحانات را برگزار کنیم. 
دکتر طهرانچی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تاکنون ۶ هفته را از دست داده‌ایم و با این پیش‌بینی که تا ۱۵ اردیبهشت آموزش مجازی ادامه خواهد داشت ۸ هفته از کلاس‌ها به‌صورت مجازی برگزار شده و چهار هفته باقی مانده را اگر اجازه بدهند، دانشجویان باید در کلاس‌ها حضوری حاضر شوند و آن چهار هفته را به صورت آموزش مکمل در نظر گرفته‌ایم.  
وی افزود: ما مطابق تقویم آموزشی پیش می‌رویم و برنامه‌ریزی‌ها هم بر همان اساس است. ما پای‌بندی‌مان را به تقویم آموزشی داریم. علتش هم این است که خیلی از دانشجوها برای خودشان برنامه‌ریزی کرده‌اند و شاید خیلی از دانشجوها سال پایانی تحصیلشان باشد و حداکثر با دو هفته اختلاف من فکر می‌کنم بتوانیم ان‌شاءالله سال تحصیلی را به پایان برسانیم. 
دکتر طهرانچی تاکید کرد: در سراسر دنیا دانشگاه‌ها دارند به این شیوه عمل می‌کنند و بحمدالله در ایران اسلامی ما هم با توجه به زیرساخت‌ها و حرکت دانشگاه‌ها در این زمینه عقب نمانده‌ایم. یعنی آموزش مجازی چیزی نیست که فقط در کشور ما باشد و چیزی هم نیست که فقط در اینجا دانشجویان با آن مشکل داشته باشند. یک تغییر سبک آموزش است و امیدوارم این تغییر سبک آموزش با مهارت اساتید که روز به روز بیشتر می‌شود، با مهارت دانشجویان در کسب اطلاع که روز به روز بهتر می‌شود، بتوانیم آموزش خوبی را داشته باشیم.

دکتر طهرانچی گفت: ما برای ترم تابستانی مجازی هم فکر کرده‌ایم. با توجه به کسب مهارتی که دانشگاه کرده، ان‌شاءالله برای دانشجویانی که در برنامه‌ریزی‌شان نیازمند این دوره هستند، برای آنها یک دوره آموزش مجازی خواهیم داشت.

برگزاری ترم تابستان به صورت مجازی
وی با بیان اینکه برگزاری حضوری یا مجازی امتحانات در اختیار دانشگاه‌ها نیست، تصریح کرد: در حقیقت ما منتظر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و آنها هستند که بایستی در این مورد تصمیم بگیرند. البته پیش‌بینی‌هایی به ما داده‌اند که ما با آن پیش‌بینی‌ها آماده شده‌ایم ولی نتیجه قطعی را آنها اعلام می‌کنند و ما متناسب با قواعد و پروتکل‌هایی که ابلاغ می‌کنند، خودمان را هماهنگ می‌کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سؤال که با توجه به شرایط پیش آمده امسال به فکر ترم تابستانی نباید بود، گفت: ما برای ترم تابستانی مجازی هم فکر کرده‌ایم. با توجه به کسب مهارتی که دانشگاه کرده، ان‌شاءالله برای دانشجویانی که در برنامه‌ریزی‌شان نیازمند این دوره هستند، برای آنها یک دوره آموزش مجازی خواهیم داشت.

بازگشت
   
مشاهده خبر(399)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه شش دانشگاه آزاد اسلامی (استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و پاسخگویی به شکایات می‌باشد.

تلفن همراه: ۰۹۱۳۰۶۹۴۲۶۴
تلفکس: ۰۳۴۳۳۲۳۰۳۵۵
ایتا و سروش: ۰۹۱۳۰۶۹۴۲۶۴
پست الکترونیکی Region.6@bazresi.iau.ir
آدرس: کرمان شهرک ایرانمنش شماره ۲، خیابان ۱۴ معصوم- کد پستی ۷۶۱۷۸۱۴۸۱۵

 
بیشترین بازدید

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست
عید سعید غدیر خم
روز دانشجو
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد
مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد
تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پورتال پايان نامه ها
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز
در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ
با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند


محبوبترین ها

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر
پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI
قابل توجه دانشجويان عزيز
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد
چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت
مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد
دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد


اخبار و رویدادها
پیام تبریک مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی باسمه تعالی مقام معظّم رهبری (مدظله العالی): «روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد

ادامه مطلب ...
27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

ادامه مطلب ...
جلسه مدیران مدارس سما واحد جیرفت با رئیس دانشگاه برگزار شد

جلسه مدیران مدارس سما واحد جیرفت با رئیس دانشگاه برگزار شد

جلسه مدیران مدارس سما واحد جیرفت با رئیس دانشگاه برگزار شد در ابتدای این جلسه دکتر حسن سرحدی معاون

ادامه مطلب ...
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، مجتبی محسنی به عنوان مدیرگروه معارف اسلامی این

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، مجتبی محسنی به عنوان مدیرگروه معارف اسلامی این

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، مجتبی محسنی به عنوان مدیرگروه معارف اسلامی این دانشگا

ادامه مطلب ...
دانشجویان گرامی می‌توانند در زمینه مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا با اساتید مشاوره آقایان سیستان

دانشجویان گرامی می‌توانند در زمینه مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا با اساتید مشاوره آقایان سیستان

 دانشجویان گرامی می‌توانند در زمینه مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا با اساتید مشاوره آقایان س

ادامه مطلب ...
امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

دانشگاه برخط؛ آموزش الکترونیک ۴۸/دکتر طهرانچی در گفتگو با شبکه خبر: امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری

ادامه مطلب ...
دکتر طهرانچی در دیدار با جمعی از رؤسای استانی

دکتر طهرانچی در دیدار با جمعی از رؤسای استانی

 دکتر طهرانچی در دیدار با جمعی از رؤسای استانی: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی زیرساخت‌های لازم

ادامه مطلب ...
ورود به سامانه آموزش مجازی

ورود به سامانه آموزش مجازی

صفحه ورود به سامانه آموزش مجازی لینک جدید ورود به سامانه سایت ثبت نامه و ورود دانشجویان به کلاسهای

ادامه مطلب ...
 


نظرسنجی
نظر شما در رابطه با کيفيت آموزش چيست؟دانشجويان جديدالورود: با چه نوع تبليغاتي نسبت به پذيرش دانشجو بدون كنكور در اين دانشگاه آگاه شديد؟عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی

   
 
 
 
روزنامه فرهیختگانروزنامه فرهیختگانفصلنامه دراسات الأدب المعاصرفصلنامه دراسات الأدب المعاصر
سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیسامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیکتابخانه مرکزی دانشگاهکتابخانه مرکزی دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامي استان كرماندانشگاه آزاد اسلامي استان كرمانمعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)
اخبار معاونت علوم، مهندسی و کشاورزیاخبار معاونت علوم، مهندسی و کشاورزیسامانه آموزشيسامانه آموزشي
فصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیراهنمای استادان و دانشجویان از آموزش مجازیراهنمای استادان و دانشجویان از آموزش مجازی
كانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميكانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميمركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامیمركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
کارگزینی هیأت علمی واحد جیرفتکارگزینی هیأت علمی واحد جیرفتفصلنامه مطالعات قرآنیفصلنامه مطالعات قرآنی
 
 
 

 
سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست

عید سعید غدیر خم

روز دانشجو

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد

تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پورتال پايان نامه ها

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز

در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ

با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر

پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI

قابل توجه دانشجويان عزيز

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد

چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت

مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد

دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده