امروز جمعه هشتم اسفند ماهسال یک هزار و سیصدو نود و نه 1399/12/8

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت میلاد امام علی (ع) وروز مرد
با  اهدا سلام وتحیات بي شك با ميلاد مولود كعبه در ماه نزول بركات ايزد منان محبت بر عرشيان و فرشيان تمام شد تا شرط آسماني شدن را تنها از طريق تأسي از رب النوع عشق، ايثار، مهرباني و گذشت بدانند .   بدينوسيله سيزدهم رجب سالروز ميلاد با سعادت اوليــن اختر تابناك آسمان امـــــامت و ولايت، مولي الموحدين حضرت امام علي( ع)و روز پدر را به تمامي همكاران محترم تبريك عرض مي‌نمايم. اميد است كه در سايه الطاف حضرت حق از رهروان صديق آن امام همام باشيم. اسماعیل اسلامی

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت میلاد امام علی (ع) وروز مرد

ادامه مطلب ...


 

امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

1399/01/31 (11:55:08 AM)

دانشگاه برخط؛ آموزش الکترونیک ۴۸/دکتر طهرانچی در گفتگو با شبکه خبر:

امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر طهرانچی در گفتگویی با شبکه خبر در پاسخ به سؤالی مبنی بر تشریح اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی که از زمان تعطیلی دانشگاه‌ها چه تعداد کلاس مجازی برگزار شده، اظهار کرد:  ما خیلی با لغت تعطیلی دانشگاه موافق نیستیم. می‌گوییم تعطیل شدن فعالیت‌های حضوری دانشگاه. چرا که دانشگاه‌ها در این عرصه اساساً تعطیل‌پذیر نیستند.
وی افزود: از اسفند ماه آموزش مجازی را شروع کردیم، همه کلاس‌های نظری را بر اساس دو سیستمی که در حقیقت سیستم‌های قبلی دانشگاه بود و بیش از چند سال روی آن کار شده بود آغاز کردیم و توانسته‌ایم در حد ۹۰ درصد پوشش کلاس‌های‌مان را داشته باشیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نزدیک به ۱۳۰ هزار کلاس در ساعت، به صورت تجمعی در کل کشور برگزار کرده که این یک عدد بسیار بزرگ است که فائق آمدن بر مشکلات تکنولوژی و فناوری این تعداد کلاس برخط برای خود ما یک دستاورد بسیار خوبی بوده که البته با نقایصی هم همراه بوده که روز به روز در تلاش هستیم تا بهتر شود.
دکتر طهرانچی در پاسخ به این سؤال که چه تمهیداتی اندیشیده شده تا همه دانشجویان امکان شرکت در کلاس‌های مجازی را داشته باشند، تصریح کرد: در این خصوص یکی از نکاتی که وجود داشت، راجع به هزینه‌ها و حمایت‌هایی بود که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید انجام می‌داد که در این زمینه با وزیر محترم صحبت شد و وعده دادند که از پایان هفته دانشجویان عزیز بتوانند این با اینترنت رایگان از کلاس‌ها بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگ‌ترین مجموعه آموزش مجازی را با ۱۰ هزار دانشجو در کشور دارا بود، آن مجموعه وارد کار شد و الان بیش از ۴۰۰ هزار دانشجو به آن مجموعه به صورت مستقیم در کل کشور متصل هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه دیگری را تحت عنوان «سامانه دان» که بر پایه موبایل بود و سامانه‌ای است که بیش از چند سال در کشور زیرساختش کار شده بود و حداقل در یک سال اخیر هم دانشگاه با آن کار می‌کرد، آن را هم وارد عرصه کردیم و ان‌شاءالله به‌زودی پوشش تهران بر آن اساس خواهد بود که خود آن هم از دستاوردهایی است که بر اساس یک سامانه بومی گسترش پیدا کرده است. 
امتحانات پایان ترم احتمالا حضوری برگزار می‌شود
دکتر طهرانچی افزود: در بعضی از استان‌ها هم به صورت مستقل عمل کردیم. در استان‌هایی مانند خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان و بوشهر هم به صورت منطقه‌ای عمل کردیم. حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانشجو را در دروس نظری در آموزش مجازی تحت پوشش قرار داده‌ایم.

دکتر طهرانچی تاکید کرد: برای برگزاری امتحانات فعلاً بنا این است که حضوری باشد. ما داریم پیش‌بینی می‌کنیم که در یک دوره یک ماهه، به محض اینکه به ما اجازه دهند در تابستان به صورت حضوری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را هم برگزار کنیم. 

وی درخصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم که به صورت مجازی برگزار می‌شود یا حضوری، عنوان کرد: یک نکته‌ای که در مواجهه با ویروس کرونا با آن روبرو هستیم، رخدادهای نامشخص است. مبنا بر این است که امتحانات حضوری باشد. البته من اینجا یک اشاره‌ای کنم با توجه به اینکه زیرساخت کشور آماده این حجم کلاس در فضای مجازی نبود، و با قطع و وصلی‌هایی که در خصوصاً هفته‌های آغازین در ۱۶ فروردین به بعد عمدتاً مواجه بودیم، دیروز در جلسه هیئت رئیسه برای مواردی به دانشجویان اجازه داده‌ایم تا سه درس اگر چنانچه در بحث آموزش مجازی وضعیت مطلوب را نداشتند، ترم دیگر و در طول سال آینده به صورت رایگان از کلاس‌های حضوری بهره‌مند شوند و این امکان را داشته باشند که حتی نمره‌اش را جایگزین کنند. 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای برگزاری امتحانات فعلاً بنا بر این است که حضوری باشد. ما داریم پیش‌بینی می‌کنیم که در یک دوره یک ماهه، به محض اینکه به ما اجازه دهند در تابستان به صورت حضوری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را هم برگزار کنیم.

راجع به آزمایشگاه‌های کارشناسی ارشد و تحقیقات دانشجویی هم یک بخشنامه‌ای داده‌ایم، که با رعایت بحث فاصله‌گذاری هوشمند عزیزان محقق ما در تحصیلات تکمیلی بتوانند در آزمایشگاه‌ها حاضر باشند و آزمایش‌های‌شان را انجام دهند.
دکتر طهرانچی بیان کرد: از اول اردیبهشت ماه عملیاتی شدنش شروع می‌شود. لازم هم نیست دانشجو به محصل تحصیل مراجعه کند. کافی است در همان شهری که زندگی می‌کند، همانجا به آن واحد دانشگاهی در آن شهر مراجعه کند، با هماهنگی تلفنی که با دانشگاه واحد خودش در هر شهر دیگری که هست، انجام می‌شود و فرد می‌تواند از آزمایشگاهی که در شهری محل زندگی خودش هست استفاده کند و نیاز به سفر هم ندارد. 
وی افزود: از اول اردیبهشت ماه هم دفاع از پایان‌نامه‌های نیمه‌حضوری شروع می‌شود. دانشجوها در هر شهری که زندگی می‌کنند، به واحد آن شهر مراجعه می‌کنند. در سالنی که برای این کار در نظر گرفته شده، آنجا حاضر می‌شوند و به صورت مجازی اساتید حضور دارند و دانشجو دفاعش را انجام می‌دهد و این هم در همان سامانه دان هست و دفاع‌ها هم از اول اردیبهشت ان‌شاءالله جریانش را ادامه می‌دهد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سؤال که احتمال برگزاری حضوری کلاس‌ها هم وجود دارد یا خیر، عنوان کرد: اگر در خرداد ماه به ما فرصتی داده شود، هر چقدر فرصت داده شود ما از آن فرصت استفاده خواهیم کرد حتماً کلاس‌های رفع اشکال حضوری برگزار خواهد شد. ما امیدواریم که دو تا چهار هفته کلاس‌ها را به صورت حضوری بتوانیم به صورت مکمل کلاس‌های مجازی داشته باشیم و بعد از آن امتحانات را برگزار کنیم. 
دکتر طهرانچی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تاکنون ۶ هفته را از دست داده‌ایم و با این پیش‌بینی که تا ۱۵ اردیبهشت آموزش مجازی ادامه خواهد داشت ۸ هفته از کلاس‌ها به‌صورت مجازی برگزار شده و چهار هفته باقی مانده را اگر اجازه بدهند، دانشجویان باید در کلاس‌ها حضوری حاضر شوند و آن چهار هفته را به صورت آموزش مکمل در نظر گرفته‌ایم.  
وی افزود: ما مطابق تقویم آموزشی پیش می‌رویم و برنامه‌ریزی‌ها هم بر همان اساس است. ما پای‌بندی‌مان را به تقویم آموزشی داریم. علتش هم این است که خیلی از دانشجوها برای خودشان برنامه‌ریزی کرده‌اند و شاید خیلی از دانشجوها سال پایانی تحصیلشان باشد و حداکثر با دو هفته اختلاف من فکر می‌کنم بتوانیم ان‌شاءالله سال تحصیلی را به پایان برسانیم. 
دکتر طهرانچی تاکید کرد: در سراسر دنیا دانشگاه‌ها دارند به این شیوه عمل می‌کنند و بحمدالله در ایران اسلامی ما هم با توجه به زیرساخت‌ها و حرکت دانشگاه‌ها در این زمینه عقب نمانده‌ایم. یعنی آموزش مجازی چیزی نیست که فقط در کشور ما باشد و چیزی هم نیست که فقط در اینجا دانشجویان با آن مشکل داشته باشند. یک تغییر سبک آموزش است و امیدوارم این تغییر سبک آموزش با مهارت اساتید که روز به روز بیشتر می‌شود، با مهارت دانشجویان در کسب اطلاع که روز به روز بهتر می‌شود، بتوانیم آموزش خوبی را داشته باشیم.

دکتر طهرانچی گفت: ما برای ترم تابستانی مجازی هم فکر کرده‌ایم. با توجه به کسب مهارتی که دانشگاه کرده، ان‌شاءالله برای دانشجویانی که در برنامه‌ریزی‌شان نیازمند این دوره هستند، برای آنها یک دوره آموزش مجازی خواهیم داشت.

برگزاری ترم تابستان به صورت مجازی
وی با بیان اینکه برگزاری حضوری یا مجازی امتحانات در اختیار دانشگاه‌ها نیست، تصریح کرد: در حقیقت ما منتظر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و آنها هستند که بایستی در این مورد تصمیم بگیرند. البته پیش‌بینی‌هایی به ما داده‌اند که ما با آن پیش‌بینی‌ها آماده شده‌ایم ولی نتیجه قطعی را آنها اعلام می‌کنند و ما متناسب با قواعد و پروتکل‌هایی که ابلاغ می‌کنند، خودمان را هماهنگ می‌کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سؤال که با توجه به شرایط پیش آمده امسال به فکر ترم تابستانی نباید بود، گفت: ما برای ترم تابستانی مجازی هم فکر کرده‌ایم. با توجه به کسب مهارتی که دانشگاه کرده، ان‌شاءالله برای دانشجویانی که در برنامه‌ریزی‌شان نیازمند این دوره هستند، برای آنها یک دوره آموزش مجازی خواهیم داشت.

بازگشت
   
مشاهده خبر(885)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 

 
بیشترین بازدید

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
آشنایی با نحوه ورود و انتخاب واحد دانشجویان در سامانه آموزشیار
ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد
مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
ورود به سامانه آموزش مجازی
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد
عید سعید غدیر خم
مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد
روز دانشجو
اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور
تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
راهنمای پرکردن فرم صلاحیت عمومی در سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی (ساجد)
پورتال پايان نامه ها


محبوبترین ها

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر
قابل توجه دانشجويان عزيز
پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت فعال شد/ واحد جیرفت پیشتاز در ارائه خدمات
لینک ورود به سامانه آزمون غیرحضوری
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد
چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت
مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد
دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه


اخبار و رویدادها

تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه ازاداسلامی واحد جبرفت و مرکزتحقیقات جنوب استان کرمان

امروز با حضور رئیس  واعضای هیئت رئیسه واحد جیرفت، و رئیس و اعضای هیئت رئیسه مرکز تحقیقات کشاورزی جنوب استان کرمان قرار داد همکاری منعقد شد. به گزارش خبرنگار آنا از جیرفت : دکتر اسماعیل اسلامی در

ادامه مطلب ...

دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با خانواده شهید مرتضی دلیری

به مناسبت دهه مبارک فجر  و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت&n

ادامه مطلب ...

جشن پیروزی انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

مراسم جشن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب در دانشگاه  آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد   &nbs

ادامه مطلب ...
بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه مبارک فجر

بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه مبارک فجر

بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه مبارک فجر دکتر علیزضا منظری توکلی ریاست دانشگاه آزاد اسل

ادامه مطلب ...

پیام تبریک دکتر اسلامی بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

دکتر اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت میلاد حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن و

ادامه مطلب ...

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت دهه مبارک فجر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت  در سالروز ورود تاریخی رهبر انقلاب اسلامی و آغاز اولین روز از ده

ادامه مطلب ...

ورزشهای همگانی مجازی

برگزاری اولین جشنواره غیر حضوری ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت. دانشجویان،کارمندان و اساتید ب

ادامه مطلب ...

پیام دکتر اسماعیل اسلامی بمناسبت 9 دی

دکتر اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت طی پیامی 9 دی را گرامی داشتند . متن این پیام به

ادامه مطلب ...
 


نظرسنجی
نظر شما در رابطه با کيفيت آموزش چيست؟دانشجويان جديدالورود: با چه نوع تبليغاتي نسبت به پذيرش دانشجو بدون كنكور در اين دانشگاه آگاه شديد؟عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی

   
 
 
 
روزنامه فرهیختگانروزنامه فرهیختگانفصلنامه دراسات الأدب المعاصرفصلنامه دراسات الأدب المعاصر
سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیسامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیکتابخانه مرکزی دانشگاهکتابخانه مرکزی دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامي استان كرماندانشگاه آزاد اسلامي استان كرمانمعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)
اخبار معاونت علوم، مهندسی و کشاورزیاخبار معاونت علوم، مهندسی و کشاورزیسامانه آموزشيسامانه آموزشي
فصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیمركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامیمركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
فصلنامه مطالعات قرآنیفصلنامه مطالعات قرآنیسایت کارگزینی هیأت علمیسایت کارگزینی هیأت علمی
 
 
 

 
سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

آشنایی با نحوه ورود و انتخاب واحد دانشجویان در سامانه آموزشیار

ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد

مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

ورود به سامانه آموزش مجازی

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

عید سعید غدیر خم

مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد

روز دانشجو

اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور

تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

راهنمای پرکردن فرم صلاحیت عمومی در سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی (ساجد)

پورتال پايان نامه ها

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر

قابل توجه دانشجويان عزيز

پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت فعال شد/ واحد جیرفت پیشتاز در ارائه خدمات

لینک ورود به سامانه آزمون غیرحضوری

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد

چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت

مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد

دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه

 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده