امروز جمعه سی ام شهریور ماهسال یک هزار و سیصدو نود و هفت 1397/6/30

درخشش دانش آموزان مدارس سما جیرفت در آزمون تیزهوشاندرخشش دانش آموزان مدارس سما جیرفت در آزمون تیزهوشان
درخشش دانش آموزان مدارس سما جیرفت در آزمون تیزهوشان استاد مهدی تکاور معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد جیرفت در این باره گفت: «دبستان دخترانه و پسرانه سما جیرفت با اعلام نتایج آزمون‌های تیزهوشان بیشترین درصد قبولی را در شهرستان جیرفت و استان کرمان از آن خود کرده است.»   وی افزود: «مدارس سما در سال تحصیلی ۹۷_۹۶ در زمینه‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و هنری نیز موفقیت‌های قابل توجهی در سطح کشور، استان و شهرستان کسب کردند.»   معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد جیرفت با ذکر این نکته که امکانات، تجهیزات و فضای مناسب و خوب مدارس سما در این شهرستان قابل توجه است، حضور مدیران و معلمان متعهد و مجرب را یکی دیگر از شاخصه های موفقیت این مدارس عنوان کرد.   وی گفت: «هر موسسه آموزشی برای خود اهدافی را معین می‌سازد تا بتواند با طرح برنامه‌های مختلف شرایط به تحقق رساندن آن را مهیا سازد، بنابراین هدف ما در حوزه معاونت سما واحد جیرفت، تعلیم و تربیت دانش‌آموزان، ایجاد محیط مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و آرامش خاطر خانواده‌ها و ارتقاء مدارس سما از نظر کمی و کیفی و قرار گرفتن در بین مدارس تراز اول استان است که بحمدالله نیز با توجه به کسب موفقیت‌های زیاد و استقبال خانواده‌ها و رضایت آنان به جرات می‌توان گفت که خوب عمل کرده‌ ایم و موفق بوده‌ایم.»   استاد مهدی تکاور اظهار داشت: «بین موسسات غیر دولتی شهرستان جیرفت مجموعه سما به خاطر ایجاد تمام مقاطع تحصیلی در هر ۲ جنسیت دخترانه و پسرانه هم از لحاظ آمار دانش آموزی و هم از نظر کیفی بیشترین نقش را در امر آموزش صحیح در شهرستان جیرفت ایفاء کرده ایم.»   وی در مورد دیگر فعالیت‌های مجموعه سما افزود: «سما جیرفت نسبت به سایر مراکز آموزشی در کسب مقام‌ها در مسابقات مختلف، قبولی در مدارس تیزهوشان شهرستان و قبولی در دانشگاه های معتبر و مراکز آموزش عالی هر ساله پیشگام و پیشتاز است.»   استاد تکاور بیان کرد: دبستان دخترانه سما رتبه اول را با ۱۵ نفر قبولی در تیزهوشان و دبستان پسرانه سما رتبه دوم را نیز با هشت نفر قبولی از آن خود کرد، که از زحمات مدیران مدارس خانم عسکری و آقای دهش، آموزگاران فرهیخته بخت، شفیعی، سالاری، جعفری، مهنی، نادری و سایر همکاران گرامی و پرتلاش تقدیر و تشکر می نمائیم.   شایسته ذکر است در پی خبر قبولی و درخشش دانش آموزان مدارس سما در آزمون تیزهوشان، دکتر اسماعیل اسلامی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت با صدور پیام تبریک ویژه از استاد مهدی تکاور معاونت امور مدارس سما واحد جیرفت به لحاظ مدیریت و عملکرد بسیار مطلوب و ارزنده این استاد گرانقدر در سطح شهرستان و استان کرمان تقدیر و تشکر کرد و آمادگی و حمایت خود را جهت همکاری در ارتقاء همه جانبه مدارس سما اعلام کرد.

درخشش دانش آموزان مدارس سما جیرفت در آزمون تیزهوشان

ادامه مطلب ...


 

تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه ا

1397/06/10 (10:07:28 PM)

دکتر طهرانچی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی:
تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اکنون زمان ارتقای سطح کیفیت فرا رسیده و راه‌حل کیفی‌سازی و افزایش کیفیت، کارآمدسازی است.
دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی (سوهانک) برگزار شد، با تبریک عید سعید غدیرخم، با اشاره به نقشه راه دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید، گفت: ما راهی را در پیش گرفته‌ایم که مرد ره می‌خواهد و اراده ما بر این است که سال 1404 دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب اول داوطلبان ورود به دانشگاه، محققان و مدرسان باشد.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه اگر بخواهیم رشد کیفی داشته باشیم، باید تبدیل به یک سازمان حل مسائل به صورت شبکه شویم، گفت: سازمان‌های اجتماعی که در پیشرفت کشور نقش دارند، سازمان‌های بزرگ‌مقیاس، چندوجهی و انسان‌مدار هستند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز اگر به صورت شبکه‌ای به حل مسائل ورود کند، به یک سازمان کارآمد تبدیل خواهد شد.
وی افزود: این دانشگاه در گذشته یک سازمان آموزشی بود و اکنون باید یک سازمان نوآور و حل مسأله شود. در این صورت است که بسیاری از مشکلات کشور و معضلات اجتماعی حل خواهد شد.
استاد تمام دانشگاه شهیدبهشتی با بیان اینکه در دانشگاه حل مسأله فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در کنار یکدیگر خواهد بود، گفت: اولویت دانشگاه حل مسأله در کنار این موضوعات، قدرت حل مسأله، ساماندهی، برنامه‌ریزی و ساختارسازی است.
دکتر طهرانچی با تأکید بر اینکه تلاش ما این است که دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به یک شبکه نوآوری اجتماعی کنیم، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند چرخ تولید و ثروت را به حرکت درآورد و منشأ نوآوری شود. برای تحقق این موضوع باید در مرحله اول برای اشتغال جوانان برنامه داشته باشیم.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برنامه علمی می‌تواند ایجادکننده پیوند بین دانش و صنعت باشد، گفت: متأسفانه تاکنون برنامه‌های آموزشی در نظام آموزش عالی ما هدفمند نبوده و بدون بررسی نیازهای داخلی، از کشورهای شرقی و غربی الگوبرداری کرده‌ایم. برای اصلاح این روند، برنامه علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی تدوین خواهیم کرد که برنامه‌های آموزشی هم در ذیل آن قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه انجام کارهای بزرگ صرفاً نیاز به زمان طولانی ندارد، خاطرنشان کرد: کل دوره صدارت امیرکبیر سه سال بود که دستاوردهای عظیمی در تاریخ معاصر ثبت شد. علاوه بر آن، در تغییر و تحولاتی که در دوران معاصر در بسیاری از کشورها به ویژه در ایران اتفاق افتاد، در مدت کوتاهی شکل گرفت و این‌گونه نیست که اتفاقات و تغییرات زمان زیادی بخواهد، بلکه نیازمند اراده جدی و برنامه‌ریزی است.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی به انتخاب اول داوطلبان تا سال 1404 شعار نیست، گفت: اکنون می‌بینیم که انتخاب بسیاری از مردم برای تحصیل فرزندانشان، مدارس غیردولتی است، پس اگر دانشگاه آزاد اسلامی هم به عنوان یک دانشگاه غیردولتی برنامه داشته باشد، می‌تواند تبدیل به انتخاب اول دانشجویان شود.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: این هدف محقق نخواهد شد مگر با نگاه سازمانی و اراده جمعی. هرکسی همراه ما می‌شود، باید با برنامه‌ها و افق دانشگاه آزاد اسلامی پیش برود، چرا که ما نگاه دسته دو به این دانشگاه و دانشجویان و اساتید آن نداریم.
وی با اشاره به طرح تحول دانشگاه آزاد اسلامی برای تبدیل این دانشگاه به انتخاب اول داوطلبان، گفت: تحقق این برنامه‌ها، نیازمند اراده و حرکت جمعی و منسجم است و همه باید با یکدیگر تحول در دانشگاه آزاد اسلامی را رقم بزنیم.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برای تحقق اهداف و برنامه‌ها، دانشگاه باید زندگی تک‌تک ما باشد، گفت: بنده از زمانی که وارد حوزه آموزش عالی شدم، زندگی دیگری به غیر از آموزش عالی نداشته‌ام . این نگاه باید برای پیشرفت اهداف وجود داشته باشد.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه بدون نظام پژوهش در تحصیلات تکمیلی و آموزش مبدل و خلاق، هیچ پیشرفتی در نظام آموزشی حاصل نخواهد شد، تصریح کرد: برای پیشرفت آموزش عالی در کشور باید به نکاتی که مقام معظم رهبری اشاره کرده‌اند، توجه ویژه داشته باشیم که این موارد شامل تنظیم رابطه مستقیم تحصیل و اشتغال، جهت‌گیری علمی توأم با اخلاق و تزکیه، نیازسنجی علمی و سرمایه‌گذاری بر دانش موردنیاز کشور و... است.
وی با اشاره به تغییر گرایش علاقه‌مندی دانش‌آموزان به رشته‌های دانشگاهی گفت: 600هزار متقاضی تحصیل در رشته‌های پزشکی داریم در حالی که ظرفیت کشور کمتر از 20هزار صندلی است، یعنی به ازای هر صندلی 30 متقاضی وجود دارد و این در حالی است که رشته‌های علوم انسانی دارای مازاد صندلی است، پس نیاز است رشته‌ها در دانشگاه متناسب با اشتغال باشد و در این صورت است که مردم از دانشگاه استقبال می‌کنند و در صف آن می‌ایستند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: اگر ما به مردم ثابت کنیم که آینده و اشتغال فرزندانشان برای ما مهم است و دغدغه آنها را داریم، به سمت ما می‌آیند.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه اگر جهت‌گیری علمی در دانشگاه وجود نداشته باشد و آموزش توأم با اخلاق و تزکیه نباشد، دانشگاه خروجی مطلوب نخواهد داشت، گفت: آموزش و پژوهش در دانشگاه نباید معلق باشد، بلکه همه فعالیت‌ها باید هدفمند بوده و با برنامه پیش برود. مگر می‌شود بهترین دوران زندگی یک جوان را گرفت و به نیاز آن توجه نداشت؟ عملکردهای اشتباه گذشته باعث شده اکنون صندلی دانشگاه در برخی رشته‌ها خالی باشد.
وی با بیان اینکه سرعت پیشرفت علمی باید شتابان باشد، خاطرنشان کرد: اگر ما در پیشرفت علمی سرعت نداشته باشیم، کشورهای دیگر روی ما حساب نخواهند کرد. دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون گسترش کمی فوق‌العاده داشته و اکنون زمان ارتقای سطح کیفیت فرا رسیده و راه‌حل کیفی‌سازی و افزایش کیفیت، کارآمدسازی است.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه کارآمدسازی مساوی با دولت‌سازی نیست، افزود: بزرگ‌ترین دانشگاه‌های دنیا، دانشگاه‌های خصوصی هستند، چرا که از پول نفت و بودجه دولتی، تمدن و دانشگاهی که دغدغه مردم را درک کند، بیرون نمی‌آید.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ما در این دانشگاه به دنبال کارآمدسازی و کیفیت درون‌زا هستیم، تصریح کرد: باید از درون، دانشگاه آزاد اسلامی را کارآمد کنیم. برای تحقق این امر، باید بدانیم دانشجو چه می‌خواهد و نیاز او چیست. دانشجو در زمان انتخاب دانشگاه و رشته، تنها آموزش و فارغ‌التحصیلی را می‌بیند و از اتفاقات طول تحصیل به خوبی آگاه نیست. به همین دلیل است که برخی از دانشجویان وقتی وارد دانشگاه می‌شوند، افت تحصیلی پیدا کرده و مشروط می‌شوند.
وی افزود: دانشجو اما به خوبی متوجه اشتغال و آینده اقتصادی است، پس اگر ما این موضوعات را در اولویت قرار دهیم، انتخاب اول دانشجویان خواهیم شد.
دکتر طهرانچی با انتقاد از گسترش برمبنای توانایی گفت: برخی از رشته‌های ما مبتنی بر همین نگاه «گسترش برمبنای توانایی» بوده است. به عنوان نمونه دانشگاهی 10 استاد حقوق داشته و به دلیل این توانایی، مجوز رشته حقوق را اخذ کرده و دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در واحد راه‌اندازی کرده است. این نوع نگاه توجهی به آینده و اشتغال جوانان ندارد.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: بنابراین باید محاسبات را تغییر دهیم و بدانیم کجا قرار داریم. برای این کار باید ترویج، تولید و بهره‌گیری از علم را در دستورکار قرار دهیم.
وی با تأکید بر اهمیت به کار محققان گفت: در کشور شغلی به عنوان پژوهشگری نداریم، در صورتی که بسیاری از کشورها سازمان نظام پژوهشگری دارند و بسیاری از دانشگاه‌ها تربیت پژوهشگر را عهده‌دار هستند. در کشورمان هم برخی از دانشگاه‌ها پژوهشگر تربیت می‌کنند که این موضوع باید متناسب با نیاز کشور باشد، چرا که ما در کنار پژوهشگر، به دکترای حرفه‌ای هم نیاز داریم.
وی در پایان با بیان اینکه بنده به پشتوانه حضور اساتید جوان و متعهد، مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی را قبول کرده‌ام، تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان زیادی دارد که نسخه بی‌بدیل پیشرفت علمی بهترین راه برای مقابله با آنهاست.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه حضور در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مجتمع ولایت، از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی مجتمع ولایت (سوهانک) بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت انتقال دانشکده‌های تهران مرکزی به مجتمع سوهانک قرار گرفت.

بازگشت
   
مشاهده خبر(48)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 

دکتـر اسماعیل اسلامی

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

 
بیشترین بازدید

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس
رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد
روز دانشجو
با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند
عید سعید غدیر خم
اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز
تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
تقویم ثبت نام نیمسال اول 92-91
قابل توجه دانشجويان عزيز
در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ
مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد
پورتال پايان نامه ها
تقويم آموزشي نيمسال تابستان 93-92 و دروس ارائه شده
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست
دبير منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامي:


محبوبترین ها

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر
قابل توجه دانشجويان عزيز
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت
مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد
دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم
پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI
پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد
اساتيد پيشكسوت دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت تجليل شدند
تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت


اخبار و رویدادها
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت عنوان کرد؛ امضای 4 تفاهم نامه مشترک فعالیت اقتصادی دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت عنوان کرد؛ امضای 4 تفاهم نامه مشترک فعالیت اقتصادی دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت عنوان کرد؛ امضای 4 تفاهم نامه مشترک فعالیت اقتصادی دانشگاه آزاد جیرفت دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت چهار قرارداد و تفاهم نامه مشترک در قالب طرح و فعالیت اقتصادی

ادامه مطلب ...
ثبت نام بدون آزمون در کلیه رشته های کاردانی و کارشناسی

ثبت نام بدون آزمون در کلیه رشته های کاردانی و کارشناسی

ثبت نام بدون آزمون در کلیه رشته های کاردانی و کارشناسی جهت دانلود فایل PDF کلیک کنید

ادامه مطلب ...
تقویم دانشگاهی نیمسال اول 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

تقویم دانشگاهی نیمسال اول 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

 تقویم دانشگاهی نیمسال اول 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت ثبت نام و انتخاب واحد: شروع 97/

ادامه مطلب ...
دکتر طهرانچی بخشنامه کاهش 50 درصدی شهریه مناطق محروم را ابلاغ کرد

دکتر طهرانچی بخشنامه کاهش 50 درصدی شهریه مناطق محروم را ابلاغ کرد

دکتر طهرانچی بخشنامه کاهش 50 درصدی شهریه مناطق محروم را ابلاغ کرد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه ک

ادامه مطلب ...
تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه ا

تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه ا

دکتر طهرانچی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی: تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل

ادامه مطلب ...
چرا بهتر است دانشجوی‌ آزاد شد؟

چرا بهتر است دانشجوی‌ آزاد شد؟

چرا بهتر است دانشجوی‌ آزاد شد؟ در کنار برخی دانشگاه‌های دولتی به‌خصوص پردیس‌ها

ادامه مطلب ...
امکان انتخاب همه گروه‌های آزمایشی برای داوطلبان کارشناسی بدون آزمون

امکان انتخاب همه گروه‌های آزمایشی برای داوطلبان کارشناسی بدون آزمون

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آنا خبر داد؛ امکان انتخاب همه گروه‌های آزمایشی برای داوطلب

ادامه مطلب ...
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری های متقابل با دانشگاه دولتی جیرفت

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری های متقابل با دانشگاه دولتی جیرفت

🔴 جلسه هیئت رئیسه واحد جیرفت با هیئت رئیسه دانشگاه دولتی جیرفت به منظور انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ها

ادامه مطلب ...
 


نظرسنجی
نظر شما در رابطه با کيفيت آموزش چيست؟دانشجويان جديدالورود: با چه نوع تبليغاتي نسبت به پذيرش دانشجو بدون كنكور در اين دانشگاه آگاه شديد؟عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی

   
 
 
 
روزنامه فرهیختگانروزنامه فرهیختگانفصلنامه دراسات الأدب المعاصرفصلنامه دراسات الأدب المعاصر
پورتال پايان نامه هاپورتال پايان نامه هانما متننما متن
کتابخانه مرکزی دانشگاهکتابخانه مرکزی دانشگاهستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان كرمانستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان كرمان
دانشگاه آزاد اسلامي مرکز عنبرآباددانشگاه آزاد اسلامي مرکز عنبرآبادمعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)
سامانه آموزشيسامانه آموزشيفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقی
كانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميكانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميمركز آزمونمركز آزمون
انجمن سترگ زبان و ادبیّات انگلیسی - اوج الساانجمن سترگ زبان و ادبیّات انگلیسی - اوج الساکارگزینی هیأت علمی واحد جیرفتکارگزینی هیأت علمی واحد جیرفت
فصلنامه مطالعات قرآنیفصلنامه مطالعات قرآنی
 
 
 

 
سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس

رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد

روز دانشجو

با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند

عید سعید غدیر خم

اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز

تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

تقویم ثبت نام نیمسال اول 92-91

قابل توجه دانشجويان عزيز

در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ

مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد

پورتال پايان نامه ها

تقويم آموزشي نيمسال تابستان 93-92 و دروس ارائه شده

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست

دبير منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامي:

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر

قابل توجه دانشجويان عزيز

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت

مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد

دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم

پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI

پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

اساتيد پيشكسوت دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت تجليل شدند

تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده