امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماهسال یک هزار و سیصدو نود و هشت 1398/2/30

حضور مسئول بسیج ادارات استان کرمان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفتحضور مسئول بسیج ادارات استان کرمان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
 جلالی مسئول بسیج ادارات استان کرمان ضمن حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت با کارکنان بسیج و رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.   اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در این دیدار بیان داشت: تنها چیزی که موجب مباهات ما در این دانشگاه است این که روحیه بسیجی موجب حرکت‌های انقلابی در این واحد شده است.   وی افزود: بسیج کارکنان این دانشگاه باعث تعامل بین همکاران شده است.   اسلامی گفت: واحد جیرفت در استان برای کمک به سیل‌زدگان رتبه اول استان را دارد.   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت افزود: کمک به سیل‌زدگان هنوز احساس مسئولیت به هموطنان می‌باشد که کمک با دست خالی ارزش بیشتری دارد.   در حاشیه این بازدید موسی سلیمانی مسئول بسیج کارکنان دانشگاه آزاد گفت: یک نفر از اعضای بسیج کارکنان دانشگاه به مدت یک‌ماه برای همکاری به مناطق سیل‌زده خوزستان اعزام شده است.

حضور مسئول بسیج ادارات استان کرمان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

ادامه مطلب ...


 

تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه ا

1397/06/10 (10:07:28 PM)

دکتر طهرانچی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی:
تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اکنون زمان ارتقای سطح کیفیت فرا رسیده و راه‌حل کیفی‌سازی و افزایش کیفیت، کارآمدسازی است.
دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی (سوهانک) برگزار شد، با تبریک عید سعید غدیرخم، با اشاره به نقشه راه دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید، گفت: ما راهی را در پیش گرفته‌ایم که مرد ره می‌خواهد و اراده ما بر این است که سال 1404 دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب اول داوطلبان ورود به دانشگاه، محققان و مدرسان باشد.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه اگر بخواهیم رشد کیفی داشته باشیم، باید تبدیل به یک سازمان حل مسائل به صورت شبکه شویم، گفت: سازمان‌های اجتماعی که در پیشرفت کشور نقش دارند، سازمان‌های بزرگ‌مقیاس، چندوجهی و انسان‌مدار هستند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز اگر به صورت شبکه‌ای به حل مسائل ورود کند، به یک سازمان کارآمد تبدیل خواهد شد.
وی افزود: این دانشگاه در گذشته یک سازمان آموزشی بود و اکنون باید یک سازمان نوآور و حل مسأله شود. در این صورت است که بسیاری از مشکلات کشور و معضلات اجتماعی حل خواهد شد.
استاد تمام دانشگاه شهیدبهشتی با بیان اینکه در دانشگاه حل مسأله فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در کنار یکدیگر خواهد بود، گفت: اولویت دانشگاه حل مسأله در کنار این موضوعات، قدرت حل مسأله، ساماندهی، برنامه‌ریزی و ساختارسازی است.
دکتر طهرانچی با تأکید بر اینکه تلاش ما این است که دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به یک شبکه نوآوری اجتماعی کنیم، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند چرخ تولید و ثروت را به حرکت درآورد و منشأ نوآوری شود. برای تحقق این موضوع باید در مرحله اول برای اشتغال جوانان برنامه داشته باشیم.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برنامه علمی می‌تواند ایجادکننده پیوند بین دانش و صنعت باشد، گفت: متأسفانه تاکنون برنامه‌های آموزشی در نظام آموزش عالی ما هدفمند نبوده و بدون بررسی نیازهای داخلی، از کشورهای شرقی و غربی الگوبرداری کرده‌ایم. برای اصلاح این روند، برنامه علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی تدوین خواهیم کرد که برنامه‌های آموزشی هم در ذیل آن قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه انجام کارهای بزرگ صرفاً نیاز به زمان طولانی ندارد، خاطرنشان کرد: کل دوره صدارت امیرکبیر سه سال بود که دستاوردهای عظیمی در تاریخ معاصر ثبت شد. علاوه بر آن، در تغییر و تحولاتی که در دوران معاصر در بسیاری از کشورها به ویژه در ایران اتفاق افتاد، در مدت کوتاهی شکل گرفت و این‌گونه نیست که اتفاقات و تغییرات زمان زیادی بخواهد، بلکه نیازمند اراده جدی و برنامه‌ریزی است.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی به انتخاب اول داوطلبان تا سال 1404 شعار نیست، گفت: اکنون می‌بینیم که انتخاب بسیاری از مردم برای تحصیل فرزندانشان، مدارس غیردولتی است، پس اگر دانشگاه آزاد اسلامی هم به عنوان یک دانشگاه غیردولتی برنامه داشته باشد، می‌تواند تبدیل به انتخاب اول دانشجویان شود.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: این هدف محقق نخواهد شد مگر با نگاه سازمانی و اراده جمعی. هرکسی همراه ما می‌شود، باید با برنامه‌ها و افق دانشگاه آزاد اسلامی پیش برود، چرا که ما نگاه دسته دو به این دانشگاه و دانشجویان و اساتید آن نداریم.
وی با اشاره به طرح تحول دانشگاه آزاد اسلامی برای تبدیل این دانشگاه به انتخاب اول داوطلبان، گفت: تحقق این برنامه‌ها، نیازمند اراده و حرکت جمعی و منسجم است و همه باید با یکدیگر تحول در دانشگاه آزاد اسلامی را رقم بزنیم.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برای تحقق اهداف و برنامه‌ها، دانشگاه باید زندگی تک‌تک ما باشد، گفت: بنده از زمانی که وارد حوزه آموزش عالی شدم، زندگی دیگری به غیر از آموزش عالی نداشته‌ام . این نگاه باید برای پیشرفت اهداف وجود داشته باشد.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه بدون نظام پژوهش در تحصیلات تکمیلی و آموزش مبدل و خلاق، هیچ پیشرفتی در نظام آموزشی حاصل نخواهد شد، تصریح کرد: برای پیشرفت آموزش عالی در کشور باید به نکاتی که مقام معظم رهبری اشاره کرده‌اند، توجه ویژه داشته باشیم که این موارد شامل تنظیم رابطه مستقیم تحصیل و اشتغال، جهت‌گیری علمی توأم با اخلاق و تزکیه، نیازسنجی علمی و سرمایه‌گذاری بر دانش موردنیاز کشور و... است.
وی با اشاره به تغییر گرایش علاقه‌مندی دانش‌آموزان به رشته‌های دانشگاهی گفت: 600هزار متقاضی تحصیل در رشته‌های پزشکی داریم در حالی که ظرفیت کشور کمتر از 20هزار صندلی است، یعنی به ازای هر صندلی 30 متقاضی وجود دارد و این در حالی است که رشته‌های علوم انسانی دارای مازاد صندلی است، پس نیاز است رشته‌ها در دانشگاه متناسب با اشتغال باشد و در این صورت است که مردم از دانشگاه استقبال می‌کنند و در صف آن می‌ایستند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: اگر ما به مردم ثابت کنیم که آینده و اشتغال فرزندانشان برای ما مهم است و دغدغه آنها را داریم، به سمت ما می‌آیند.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه اگر جهت‌گیری علمی در دانشگاه وجود نداشته باشد و آموزش توأم با اخلاق و تزکیه نباشد، دانشگاه خروجی مطلوب نخواهد داشت، گفت: آموزش و پژوهش در دانشگاه نباید معلق باشد، بلکه همه فعالیت‌ها باید هدفمند بوده و با برنامه پیش برود. مگر می‌شود بهترین دوران زندگی یک جوان را گرفت و به نیاز آن توجه نداشت؟ عملکردهای اشتباه گذشته باعث شده اکنون صندلی دانشگاه در برخی رشته‌ها خالی باشد.
وی با بیان اینکه سرعت پیشرفت علمی باید شتابان باشد، خاطرنشان کرد: اگر ما در پیشرفت علمی سرعت نداشته باشیم، کشورهای دیگر روی ما حساب نخواهند کرد. دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون گسترش کمی فوق‌العاده داشته و اکنون زمان ارتقای سطح کیفیت فرا رسیده و راه‌حل کیفی‌سازی و افزایش کیفیت، کارآمدسازی است.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه کارآمدسازی مساوی با دولت‌سازی نیست، افزود: بزرگ‌ترین دانشگاه‌های دنیا، دانشگاه‌های خصوصی هستند، چرا که از پول نفت و بودجه دولتی، تمدن و دانشگاهی که دغدغه مردم را درک کند، بیرون نمی‌آید.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ما در این دانشگاه به دنبال کارآمدسازی و کیفیت درون‌زا هستیم، تصریح کرد: باید از درون، دانشگاه آزاد اسلامی را کارآمد کنیم. برای تحقق این امر، باید بدانیم دانشجو چه می‌خواهد و نیاز او چیست. دانشجو در زمان انتخاب دانشگاه و رشته، تنها آموزش و فارغ‌التحصیلی را می‌بیند و از اتفاقات طول تحصیل به خوبی آگاه نیست. به همین دلیل است که برخی از دانشجویان وقتی وارد دانشگاه می‌شوند، افت تحصیلی پیدا کرده و مشروط می‌شوند.
وی افزود: دانشجو اما به خوبی متوجه اشتغال و آینده اقتصادی است، پس اگر ما این موضوعات را در اولویت قرار دهیم، انتخاب اول دانشجویان خواهیم شد.
دکتر طهرانچی با انتقاد از گسترش برمبنای توانایی گفت: برخی از رشته‌های ما مبتنی بر همین نگاه «گسترش برمبنای توانایی» بوده است. به عنوان نمونه دانشگاهی 10 استاد حقوق داشته و به دلیل این توانایی، مجوز رشته حقوق را اخذ کرده و دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در واحد راه‌اندازی کرده است. این نوع نگاه توجهی به آینده و اشتغال جوانان ندارد.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: بنابراین باید محاسبات را تغییر دهیم و بدانیم کجا قرار داریم. برای این کار باید ترویج، تولید و بهره‌گیری از علم را در دستورکار قرار دهیم.
وی با تأکید بر اهمیت به کار محققان گفت: در کشور شغلی به عنوان پژوهشگری نداریم، در صورتی که بسیاری از کشورها سازمان نظام پژوهشگری دارند و بسیاری از دانشگاه‌ها تربیت پژوهشگر را عهده‌دار هستند. در کشورمان هم برخی از دانشگاه‌ها پژوهشگر تربیت می‌کنند که این موضوع باید متناسب با نیاز کشور باشد، چرا که ما در کنار پژوهشگر، به دکترای حرفه‌ای هم نیاز داریم.
وی در پایان با بیان اینکه بنده به پشتوانه حضور اساتید جوان و متعهد، مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی را قبول کرده‌ام، تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان زیادی دارد که نسخه بی‌بدیل پیشرفت علمی بهترین راه برای مقابله با آنهاست.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه حضور در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مجتمع ولایت، از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی مجتمع ولایت (سوهانک) بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت انتقال دانشکده‌های تهران مرکزی به مجتمع سوهانک قرار گرفت.

بازگشت
   
مشاهده خبر(985)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 
سال "رونق تولید" مبارک باد
سبزينه بهار طبيعت كه زيباترين‌ها را در هستي متجلي مي‌سازد، بهانه‌اي دانستيم كه صميمانه‌ترين تبريك را تقدیم جامعه دانش دوست و علم پرور ايران عزيز نمائيم و آرزو كنيم تا همه جوانان خوش فكر و آينده ساز میهن اسلاميمان، با اتكال به خداوند سبحان، موفق و مويد باشند.
دکتر اسماعیل اسلامی
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
 
بیشترین بازدید

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس
رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد
روز دانشجو
اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور
با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند
عید سعید غدیر خم
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز
مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست
پورتال پايان نامه ها
چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
تقویم ثبت نام نیمسال اول 92-91
مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد
در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ
قابل توجه دانشجويان عزيز
تقويم آموزشي نيمسال تابستان 93-92 و دروس ارائه شده


محبوبترین ها

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر
قابل توجه دانشجويان عزيز
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI
پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد
چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت
مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد
دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
برگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان دخترانه سما دوره اول/ تصويري


اخبار و رویدادها
اطلاعیه    دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در رشته های کاردانی و کارشناسی

اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در رشته های کاردانی و کارشناسی

 اطلاعیه    دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در رشته های کاردانی و کارشناسی برای سال تحصیلی ۹۹_۹۸ بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد.   داوطلبان لازم است از طریق سایت&n

ادامه مطلب ...
اطلاعیه حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه

اطلاعیه حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین واحد دانشگاهی در جنوب استان کرمان با

ادامه مطلب ...
پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز معلم

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز معلم

 پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز معلم   باسمه تعالی   قشر

ادامه مطلب ...
بحث کرسی‌های آزاد اندیشی و تولید علم را در دانشگاه با جدیت دنبال می‌کنیم

بحث کرسی‌های آزاد اندیشی و تولید علم را در دانشگاه با جدیت دنبال می‌کنیم

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت؛   بحث کرسی‌های آزاد اندیشی و تولید علم را در دانشگاه با

ادامه مطلب ...
جشن میلاد امام زمان (عج) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

جشن میلاد امام زمان (عج) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

جشن میلاد امام زمان (عج) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد   دانشگاه آزاد اسلامی واحد جی

ادامه مطلب ...
اختصاص بخشی از حقوق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به سیل‌‌زدگان

اختصاص بخشی از حقوق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به سیل‌‌زدگان

اختصاص بخشی از حقوق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به سیل‌‌زدگان   دکتر اسماع

ادامه مطلب ...
بازدید رئیس واحد انار از مزرعه دانشگاه

بازدید رئیس واحد انار از مزرعه دانشگاه

دکتر اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به همراه دکتر قدیری رئیس واحد انار از مزرعه آموزش

ادامه مطلب ...
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت از مدارس سما شهرستان بازدید کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت از مدارس سما شهرستان بازدید کرد

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت از مدارس سما شهرستان بازدید کرد   به گزارش روابط عمومی د

ادامه مطلب ...
 


نظرسنجی
نظر شما در رابطه با کيفيت آموزش چيست؟دانشجويان جديدالورود: با چه نوع تبليغاتي نسبت به پذيرش دانشجو بدون كنكور در اين دانشگاه آگاه شديد؟عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی

   
 
 
 
روزنامه فرهیختگانروزنامه فرهیختگانفصلنامه دراسات الأدب المعاصرفصلنامه دراسات الأدب المعاصر
سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیسامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامینما متننما متن
کتابخانه مرکزی دانشگاهکتابخانه مرکزی دانشگاهستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان كرمانستاد هماهنگي دانشگاه آزاد اسلامي استان كرمان
دانشگاه آزاد اسلامي مرکز عنبرآباددانشگاه آزاد اسلامي مرکز عنبرآبادمعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)
سامانه آموزشيسامانه آموزشيفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقی
كانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميكانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميمركز آزمونمركز آزمون
انجمن سترگ زبان و ادبیّات انگلیسی - اوج الساانجمن سترگ زبان و ادبیّات انگلیسی - اوج الساکارگزینی هیأت علمی واحد جیرفتکارگزینی هیأت علمی واحد جیرفت
فصلنامه مطالعات قرآنیفصلنامه مطالعات قرآنی
 
 
 

 
سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس

رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد

روز دانشجو

اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور

با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند

عید سعید غدیر خم

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز

مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست

پورتال پايان نامه ها

چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

تقویم ثبت نام نیمسال اول 92-91

مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد

در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ

قابل توجه دانشجويان عزيز

تقويم آموزشي نيمسال تابستان 93-92 و دروس ارائه شده

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر

قابل توجه دانشجويان عزيز

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI

پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد

چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت

مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد

دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

برگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان دخترانه سما دوره اول/ تصويري

 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده