امروز دوشنبه پنجم خرداد ماهسال یک هزار و سیصدو نود و نه 1399/3/5

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومیپیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی متن پیام بدین شرح است؛ باسمه تعالی در عصر حاضر هیچ کس نمی‌تواند منکر نقش تأثیرگذار و بی‌بدیل روابط عمومی و مسئولیت خطیر آن در سطح سازمان‌ها، نهادها و ارکان مختلف جامعه باشد. در دنیای امروز روابط عمومی‌ها به مثابه بازوی فکری سازمان‌ها، نقشی ارزنده، حیاتی و بی‌بدیل در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک، اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه‌های کلان دارند و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دو سویه سازمان‌ها را با افکار عمومی و مخاطبان برقرار نموده و تعالی می‌بخشند. روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مغتنمی است تا با نگاهی ویژه برای توسعه و غنای معنوی این حرفه و ارج نهادن به حضور افراد دانش محور و رعایت اخلاق حرفه‌ای به تثبیت بیشتر جایگاه واقعی روابط عمومی‌ها تلاش نمائیم. اینجانب فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران فرهیخته، ساعی و پرتلاش عرصه روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خود گام بر می‌دارند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و توفیق روزافزون همه آنها را در انجام وظایف، اعتلای سازمان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از درگاه خداوند متعال خواستارم. دکتر اسماعیل اسلامی 

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

ادامه مطلب ...


 

تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه ا

1397/06/10 (10:07:28 PM)

دکتر طهرانچی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی:
تلاش داریم دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به شبکه نوآوری اجتماعی کنیم/ اکنون وقت کارآمدسازی دانشگاه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اکنون زمان ارتقای سطح کیفیت فرا رسیده و راه‌حل کیفی‌سازی و افزایش کیفیت، کارآمدسازی است.
دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی (سوهانک) برگزار شد، با تبریک عید سعید غدیرخم، با اشاره به نقشه راه دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید، گفت: ما راهی را در پیش گرفته‌ایم که مرد ره می‌خواهد و اراده ما بر این است که سال 1404 دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب اول داوطلبان ورود به دانشگاه، محققان و مدرسان باشد.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه اگر بخواهیم رشد کیفی داشته باشیم، باید تبدیل به یک سازمان حل مسائل به صورت شبکه شویم، گفت: سازمان‌های اجتماعی که در پیشرفت کشور نقش دارند، سازمان‌های بزرگ‌مقیاس، چندوجهی و انسان‌مدار هستند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز اگر به صورت شبکه‌ای به حل مسائل ورود کند، به یک سازمان کارآمد تبدیل خواهد شد.
وی افزود: این دانشگاه در گذشته یک سازمان آموزشی بود و اکنون باید یک سازمان نوآور و حل مسأله شود. در این صورت است که بسیاری از مشکلات کشور و معضلات اجتماعی حل خواهد شد.
استاد تمام دانشگاه شهیدبهشتی با بیان اینکه در دانشگاه حل مسأله فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در کنار یکدیگر خواهد بود، گفت: اولویت دانشگاه حل مسأله در کنار این موضوعات، قدرت حل مسأله، ساماندهی، برنامه‌ریزی و ساختارسازی است.
دکتر طهرانچی با تأکید بر اینکه تلاش ما این است که دانشگاه آزاد اسلامی را تبدیل به یک شبکه نوآوری اجتماعی کنیم، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند چرخ تولید و ثروت را به حرکت درآورد و منشأ نوآوری شود. برای تحقق این موضوع باید در مرحله اول برای اشتغال جوانان برنامه داشته باشیم.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برنامه علمی می‌تواند ایجادکننده پیوند بین دانش و صنعت باشد، گفت: متأسفانه تاکنون برنامه‌های آموزشی در نظام آموزش عالی ما هدفمند نبوده و بدون بررسی نیازهای داخلی، از کشورهای شرقی و غربی الگوبرداری کرده‌ایم. برای اصلاح این روند، برنامه علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی تدوین خواهیم کرد که برنامه‌های آموزشی هم در ذیل آن قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه انجام کارهای بزرگ صرفاً نیاز به زمان طولانی ندارد، خاطرنشان کرد: کل دوره صدارت امیرکبیر سه سال بود که دستاوردهای عظیمی در تاریخ معاصر ثبت شد. علاوه بر آن، در تغییر و تحولاتی که در دوران معاصر در بسیاری از کشورها به ویژه در ایران اتفاق افتاد، در مدت کوتاهی شکل گرفت و این‌گونه نیست که اتفاقات و تغییرات زمان زیادی بخواهد، بلکه نیازمند اراده جدی و برنامه‌ریزی است.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی به انتخاب اول داوطلبان تا سال 1404 شعار نیست، گفت: اکنون می‌بینیم که انتخاب بسیاری از مردم برای تحصیل فرزندانشان، مدارس غیردولتی است، پس اگر دانشگاه آزاد اسلامی هم به عنوان یک دانشگاه غیردولتی برنامه داشته باشد، می‌تواند تبدیل به انتخاب اول دانشجویان شود.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: این هدف محقق نخواهد شد مگر با نگاه سازمانی و اراده جمعی. هرکسی همراه ما می‌شود، باید با برنامه‌ها و افق دانشگاه آزاد اسلامی پیش برود، چرا که ما نگاه دسته دو به این دانشگاه و دانشجویان و اساتید آن نداریم.
وی با اشاره به طرح تحول دانشگاه آزاد اسلامی برای تبدیل این دانشگاه به انتخاب اول داوطلبان، گفت: تحقق این برنامه‌ها، نیازمند اراده و حرکت جمعی و منسجم است و همه باید با یکدیگر تحول در دانشگاه آزاد اسلامی را رقم بزنیم.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برای تحقق اهداف و برنامه‌ها، دانشگاه باید زندگی تک‌تک ما باشد، گفت: بنده از زمانی که وارد حوزه آموزش عالی شدم، زندگی دیگری به غیر از آموزش عالی نداشته‌ام . این نگاه باید برای پیشرفت اهداف وجود داشته باشد.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه بدون نظام پژوهش در تحصیلات تکمیلی و آموزش مبدل و خلاق، هیچ پیشرفتی در نظام آموزشی حاصل نخواهد شد، تصریح کرد: برای پیشرفت آموزش عالی در کشور باید به نکاتی که مقام معظم رهبری اشاره کرده‌اند، توجه ویژه داشته باشیم که این موارد شامل تنظیم رابطه مستقیم تحصیل و اشتغال، جهت‌گیری علمی توأم با اخلاق و تزکیه، نیازسنجی علمی و سرمایه‌گذاری بر دانش موردنیاز کشور و... است.
وی با اشاره به تغییر گرایش علاقه‌مندی دانش‌آموزان به رشته‌های دانشگاهی گفت: 600هزار متقاضی تحصیل در رشته‌های پزشکی داریم در حالی که ظرفیت کشور کمتر از 20هزار صندلی است، یعنی به ازای هر صندلی 30 متقاضی وجود دارد و این در حالی است که رشته‌های علوم انسانی دارای مازاد صندلی است، پس نیاز است رشته‌ها در دانشگاه متناسب با اشتغال باشد و در این صورت است که مردم از دانشگاه استقبال می‌کنند و در صف آن می‌ایستند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: اگر ما به مردم ثابت کنیم که آینده و اشتغال فرزندانشان برای ما مهم است و دغدغه آنها را داریم، به سمت ما می‌آیند.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه اگر جهت‌گیری علمی در دانشگاه وجود نداشته باشد و آموزش توأم با اخلاق و تزکیه نباشد، دانشگاه خروجی مطلوب نخواهد داشت، گفت: آموزش و پژوهش در دانشگاه نباید معلق باشد، بلکه همه فعالیت‌ها باید هدفمند بوده و با برنامه پیش برود. مگر می‌شود بهترین دوران زندگی یک جوان را گرفت و به نیاز آن توجه نداشت؟ عملکردهای اشتباه گذشته باعث شده اکنون صندلی دانشگاه در برخی رشته‌ها خالی باشد.
وی با بیان اینکه سرعت پیشرفت علمی باید شتابان باشد، خاطرنشان کرد: اگر ما در پیشرفت علمی سرعت نداشته باشیم، کشورهای دیگر روی ما حساب نخواهند کرد. دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون گسترش کمی فوق‌العاده داشته و اکنون زمان ارتقای سطح کیفیت فرا رسیده و راه‌حل کیفی‌سازی و افزایش کیفیت، کارآمدسازی است.
دکتر طهرانچی با بیان اینکه کارآمدسازی مساوی با دولت‌سازی نیست، افزود: بزرگ‌ترین دانشگاه‌های دنیا، دانشگاه‌های خصوصی هستند، چرا که از پول نفت و بودجه دولتی، تمدن و دانشگاهی که دغدغه مردم را درک کند، بیرون نمی‌آید.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ما در این دانشگاه به دنبال کارآمدسازی و کیفیت درون‌زا هستیم، تصریح کرد: باید از درون، دانشگاه آزاد اسلامی را کارآمد کنیم. برای تحقق این امر، باید بدانیم دانشجو چه می‌خواهد و نیاز او چیست. دانشجو در زمان انتخاب دانشگاه و رشته، تنها آموزش و فارغ‌التحصیلی را می‌بیند و از اتفاقات طول تحصیل به خوبی آگاه نیست. به همین دلیل است که برخی از دانشجویان وقتی وارد دانشگاه می‌شوند، افت تحصیلی پیدا کرده و مشروط می‌شوند.
وی افزود: دانشجو اما به خوبی متوجه اشتغال و آینده اقتصادی است، پس اگر ما این موضوعات را در اولویت قرار دهیم، انتخاب اول دانشجویان خواهیم شد.
دکتر طهرانچی با انتقاد از گسترش برمبنای توانایی گفت: برخی از رشته‌های ما مبتنی بر همین نگاه «گسترش برمبنای توانایی» بوده است. به عنوان نمونه دانشگاهی 10 استاد حقوق داشته و به دلیل این توانایی، مجوز رشته حقوق را اخذ کرده و دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در واحد راه‌اندازی کرده است. این نوع نگاه توجهی به آینده و اشتغال جوانان ندارد.
عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: بنابراین باید محاسبات را تغییر دهیم و بدانیم کجا قرار داریم. برای این کار باید ترویج، تولید و بهره‌گیری از علم را در دستورکار قرار دهیم.
وی با تأکید بر اهمیت به کار محققان گفت: در کشور شغلی به عنوان پژوهشگری نداریم، در صورتی که بسیاری از کشورها سازمان نظام پژوهشگری دارند و بسیاری از دانشگاه‌ها تربیت پژوهشگر را عهده‌دار هستند. در کشورمان هم برخی از دانشگاه‌ها پژوهشگر تربیت می‌کنند که این موضوع باید متناسب با نیاز کشور باشد، چرا که ما در کنار پژوهشگر، به دکترای حرفه‌ای هم نیاز داریم.
وی در پایان با بیان اینکه بنده به پشتوانه حضور اساتید جوان و متعهد، مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی را قبول کرده‌ام، تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان زیادی دارد که نسخه بی‌بدیل پیشرفت علمی بهترین راه برای مقابله با آنهاست.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه حضور در دوره آموزشی دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مجتمع ولایت، از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی مجتمع ولایت (سوهانک) بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت انتقال دانشکده‌های تهران مرکزی به مجتمع سوهانک قرار گرفت.

بازگشت
   
مشاهده خبر(2586)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه شش دانشگاه آزاد اسلامی (استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و پاسخگویی به شکایات می‌باشد.

تلفن همراه: ۰۹۱۳۰۶۹۴۲۶۴
تلفکس: ۰۳۴۳۳۲۳۰۳۵۵
ایتا و سروش: ۰۹۱۳۰۶۹۴۲۶۴
پست الکترونیکی Region.6@bazresi.iau.ir
آدرس: کرمان شهرک ایرانمنش شماره ۲، خیابان ۱۴ معصوم- کد پستی ۷۶۱۷۸۱۴۸۱۵

 
بیشترین بازدید

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست
عید سعید غدیر خم
روز دانشجو
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد
مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد
تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پورتال پايان نامه ها
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز
در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ
با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند


محبوبترین ها

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر
پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI
قابل توجه دانشجويان عزيز
رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت
نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد
پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد
چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت
مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد
دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم
جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت
ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد
تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه
افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت
مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد


اخبار و رویدادها
پیام تبریک مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی باسمه تعالی مقام معظّم رهبری (مدظله العالی): «روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد

ادامه مطلب ...
27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

ادامه مطلب ...
جلسه مدیران مدارس سما واحد جیرفت با رئیس دانشگاه برگزار شد

جلسه مدیران مدارس سما واحد جیرفت با رئیس دانشگاه برگزار شد

جلسه مدیران مدارس سما واحد جیرفت با رئیس دانشگاه برگزار شد در ابتدای این جلسه دکتر حسن سرحدی معاون

ادامه مطلب ...
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، مجتبی محسنی به عنوان مدیرگروه معارف اسلامی این

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، مجتبی محسنی به عنوان مدیرگروه معارف اسلامی این

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، مجتبی محسنی به عنوان مدیرگروه معارف اسلامی این دانشگا

ادامه مطلب ...
دانشجویان گرامی می‌توانند در زمینه مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا با اساتید مشاوره آقایان سیستان

دانشجویان گرامی می‌توانند در زمینه مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا با اساتید مشاوره آقایان سیستان

 دانشجویان گرامی می‌توانند در زمینه مشکلات روحی و روانی ناشی از کرونا با اساتید مشاوره آقایان س

ادامه مطلب ...
امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری برگزار می‌شود/ برگزاری ترم تابستان به‌صورت مجازی

دانشگاه برخط؛ آموزش الکترونیک ۴۸/دکتر طهرانچی در گفتگو با شبکه خبر: امتحانات پایان ترم احتمالاً حضوری

ادامه مطلب ...
دکتر طهرانچی در دیدار با جمعی از رؤسای استانی

دکتر طهرانچی در دیدار با جمعی از رؤسای استانی

 دکتر طهرانچی در دیدار با جمعی از رؤسای استانی: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی زیرساخت‌های لازم

ادامه مطلب ...
ورود به سامانه آموزش مجازی

ورود به سامانه آموزش مجازی

صفحه ورود به سامانه آموزش مجازی لینک جدید ورود به سامانه سایت ثبت نامه و ورود دانشجویان به کلاسهای

ادامه مطلب ...
 


نظرسنجی
نظر شما در رابطه با کيفيت آموزش چيست؟دانشجويان جديدالورود: با چه نوع تبليغاتي نسبت به پذيرش دانشجو بدون كنكور در اين دانشگاه آگاه شديد؟عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی

   
 
 
 
روزنامه فرهیختگانروزنامه فرهیختگانفصلنامه دراسات الأدب المعاصرفصلنامه دراسات الأدب المعاصر
سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیسامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامیکتابخانه مرکزی دانشگاهکتابخانه مرکزی دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامي استان كرماندانشگاه آزاد اسلامي استان كرمانمعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی (ساها)
اخبار معاونت علوم، مهندسی و کشاورزیاخبار معاونت علوم، مهندسی و کشاورزیسامانه آموزشيسامانه آموزشي
فصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیفصلنامه مطالعات ادبیات تطبیقیراهنمای استادان و دانشجویان از آموزش مجازیراهنمای استادان و دانشجویان از آموزش مجازی
كانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميكانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلاميمركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامیمركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
کارگزینی هیأت علمی واحد جیرفتکارگزینی هیأت علمی واحد جیرفتفصلنامه مطالعات قرآنیفصلنامه مطالعات قرآنی
 
 
 

 
سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

ابتکار جالب زوج جوان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت در دعوتنامه کارت عروسی+ عکس

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

چاپ دو جلد کتاب زبان عمومی انگلیسی توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

رونمایی از سایت دانشگاه آزاد اسلامي مركز عنبرآباد

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

مدارك مورد نياز ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته- كارشناسي پيوست

عید سعید غدیر خم

روز دانشجو

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

اخذ رتبه علمي- ترويجي مجله «مطالعات قرآنی» واحد جيرفت از كميسيون نشريات علمي كشور

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

مجله مطالعات ادبیات تطبیقی واحد جیرفت موفق به کسب رتبه علمی ترویجی از وزارت علوم تحقیقات وفناوری شد

تصويب رشته برق گرايش قدرت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پورتال پايان نامه ها

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال خواهران دانشگاههاي آزاد اسلامي استان كرمان به ميزباني واحد جيرفت برگز

در خوابگاه دانشجویی فاطمه الزهرا (س) خواهران دانشگاه آزاد واحد جیرفت برگزار شد: جشنواره ی غذاهای نذ

با حضور نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس: پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت تجلیل شدند

سامانه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

پيام تبريك نوروزي رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 50 مقاله ISI و ISC عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

چاپ مقاله ISI عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

چاپ 7 جلد کتاب توسط عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به صحابی پیامبر (ص) را محکوم کر

پذیرش مقاله دکتر یعقوب حاتمی عضو هیأت علمی و معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد جیرفت در مجله ISI

قابل توجه دانشجويان عزيز

رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد جيرفت افزايش يافت

نصب دستگاهها و قطعات كارخانه اسانس و عرقيات گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت آغاز شد

پذیرش مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جبرفت در مجله ISI

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت اعلام شد

چاپ و انتشار شماره چهارم نشريه زبان و ادبيّات انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي جيرفت

مراسم حافظ‌خوانی به مناسبت بزرگداشت استاد‌غزل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جيرفت برگزار شد

دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت با مديركل جديد راه و شهرسازي جنوب استان كرم

جدول رشته هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جيرفت

ساعت فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت برگزار شد

تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه

افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان کرمان به میزبانی واحد جیرفت

مراسم تودیع و معارفه ی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت برگزار شد

 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده