امروز یکشنبه بیست و هشتم دی ماه سال یک هزار و سیصدو نود و نه 1399/10/28

ورزشهای همگانی مجازی
برگزاری اولین جشنواره غیر حضوری ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت. دانشجویان،کارمندان و اساتید با جوائز ویژه در سه رشته درون دواحدی، استانی و کشوری در چهار رشته : طناب زنی - روپایی - شنای سوئدی- بارفیکس لینک ورود:https://formafzar.com/form/fgzx2 مهلت تکمیل فرم اطلاعات :25 دی ماه فرم را داخل مرور گر کروم بازنمائید.پس از ارسال ، کد رهیکیری رزافت نمائید .

ورزشهای همگانی مجازی

ادامه مطلب ...


 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت

1398/07/06 (1:44:17 PM)

دانشگاهیان دانشگاه ازاد اسلامی واحد جیرفت با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از جمله دیدار با خانواده شهدا و غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا  و .......را گرامی داشتند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت:

همزمان با هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید اعضای هیئت علمی - کارکنان -دانشجویان و دانش آموزان مدارس سما با حضور در گلزار شهدای شهرستان جیرفت و شهدای گمنام دانشگاه به مقام والای شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

در این مراسم که با غباروبی و گل باران قبور مطهر شهدا همراه بود . مسئول بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت آقای موسی سلیمانی در فضای معنوی و سر شار از احساس به روایت صحنه هایی از رشادتها و جان فشانیهای رزمندگان اسلام در طول تاریخ دفاع مقدس و نیز از خودگذشتگیهای آنان در حفظ حریم ولایت پرداخت .

بازگشت
   
مشاهده خبر(548)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)