امروز چهارشنبه سی ام آبان ماهسال یک هزار و سیصدو نود و هفت 1397/8/30

بازدید سرزده دکتر علیرضا منظری توکلی معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی کشوربازدید سرزده دکتر علیرضا منظری توکلی معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی کشور
 بازدید سرزده دکتر علیرضا منظری توکلی معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی کشور و معین و نماینده تام الاختیار ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های کرمان ‌سیستان و بلوچستان از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت و مدارس سما جیرفت   در این بازدید دکتر منظری با حضور در مدارس و کلاس های درسی دانش آموزان به بررسی مسائل اعتقادی دانش آموزان و مربیان پرداخت و با دیدار مربیان و آموزگاران مدارس سما به بررسی راهکارهای تقویت دانش اعتقادی و اسلامی دانش آموزان پرداخت و ابراز داشت به نمایندگی از جناب آقای دکتر ولایتی ریاست هیئت امنای دانشگاه آزاد وظیفه دارم تا رسالت اجرای الگوی ایرانی و اسلامی را در مدارس سما در بین دانش آموزان نهادینه کنیم و این الگو را که امروز به عنوان بزرگ‌ترین خلاء در سیستم آموزش و پرورش تلقی می شود‌‌ را به جد می بایست به عنوان یک مدل اساسی مرتفع سازیم   دکتر اسلامی افزود: امروز دانش آموزان می بایست با ارزش‌های نظام ‌و انقلاب و اسلام بدرستی و در قالب مدل های جذاب آشنا شوند.   ایشان ضمن جلسه با کارکنان سما با حضور در کلاس درس به پرسش و پاسخ از دانش آموزان پرداخت و سپس به عنوان معین و نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر طهرانچی در جلسه شورای اداری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت شرکت کرد.   در این جلسه ابتدا دکتر اسماعیل اسلامی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت ضمن خوش آمدگویی به معاونت سما به ارائه گزارش عملکردی از واحد جیرفت پرداختند ‌سپس به ارائه راهکارها و پشنهادات و راه حل‌های برون رفت واحد از زیان دهی پرداختند که از جمله این موارد اختصاص مبلغ پنج میلیارد جهت اجرای طرح بازخریدی و دوم موافقت با راه اندازی رشته های پیراپزشکی در واحد و سوم موافقت استان کرمان با انتقال ‌جابجایی رشته پر طرفدار به واحد جیرفت و همچنین انتقال ‌جابجایی کارکنان و اساتید مازاد در واحدهای همجوار استان ‌کشور از پیشنهادات سازنده ایشان بودند.   به گفته دکتر اسلامی در راستای تبدیل به احسن کردن اموال مازاد تاکنون دو قرارداد اجاره با دانشگاه علوم پزشکی و ‌دانشگاه دولتی جیرفت داشتیم که سالیانه نزدیک مبلغ پانصد میلیون تومان عاید واحد جیرفت می شود و در راستای درآمدهای غیرشهریه ای بزودی کارخانه خوراک دام با مشارکت بخش خصوصی در مزرعه تحقیقاتی واحد راه اندازی می شود.   در پایان جلسه بعد از صحبت های کارکنان، دکتر منظری قول دادند که پیگیر مطالبات برحق کارکنان و تامین اعتبار بازخریدی باشند.

بازدید سرزده دکتر علیرضا منظری توکلی معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی کشور

ادامه مطلب ...


 
خداوند متعال را شاکریم که با وجود توانایی هایی که دراطراف مان وجود داردآن طور که شایسته باشد استفاده علمی و پژوهشی را ببریم، و در این راستا مبنای ارزش کارمان را شکل دهیم نظم به مباحث مختلف علمی قرار خواهیم داد و محوری را که ترسیم نمو دیم ماحصل تلاش ذهنی و خلاقانه ای خواهد بود که شما عزیزان پذیرای آن خواهید بود.

مقوله را برآن میدانیم که شما عزیزانی که در صورت تمایل برای ارائه راهکار بدیع و پیشنهاد سریع اقدامی داشته باشید با همکاری تان موجب خوشنودی ما نیز خواهید شد./

عملکرد وزین، گزارش کار و اعم فعالیّت های انجمن آموزش زبان و ادبیّات انگلیسی (اوج السا) دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت جهت آنالیز و بررسی

اِلِمانِ انجمن و محور اصلی

انجمن زبان انگلیسی اوج السا در حیطه ی بررسی علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت فعالیت و کارهای اجرایی آموزشی زبان خود را شروع و با تهیه و تدوین مجله زبان انگلیسی با شمارگان (اولین، دومین، سومین، چهارمین و پنجمین) مجله علمی خود را به چاپ برساند با انجام این مسئولیت خطیر در مدار پژوهش و تحقیق ادامه خواهیم داد.

در این راستا مجموعه سترگ علمی زبان انگلیسی می طلبد برای استمرار کارهای ثقیل به منابع انسانی با ارزش که عطف بر آن دانشجوی زبان انگلیسی باشد ره علم را بیش از پیش به جلو ببرد. شایان ذکر است این انجمن با بهره گیری کادر دانشجویی ورزیده، مجرب و همچنین دوره دیده توانسته است بر درخشش این انجمن کمک نماید. انجمن زبان انگلیسی اوج السا دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت انجمنی است علمی، تخصصی، پژوهشی و غیر سیاسی که هدف آن فقط آموزش برای دانشجویان و علاقه مندان به زبان انگلیسی می باشد. جهت معرفی بیشتر انجمن زبان انگلیسی اوج السا مواردی را به صورت موجز برای آشنایی بیشتر شما دانشجویان بیان می نمائیم.

عملکرد پنج ساله انجمن در یک نگاه

1-چاپ پنج نسخه از مجله علمی آموزشی اوج السا.

2-چاپ دو بروشور جهت عضویت و معرفی عملکرد انجمن.

3-برگزاری بیش از صدها جلسه تصمیم گیری و آموزشی با مدیر گروه محترم زبان انگلیسی جناب آقای دکتر محمد شریعتی.

4-برگزاری اردو و بازدید علمی آموزشی از طرف انجمن برای دانشجویان زبان انگلیسی در دانشگاه شهید باهنر کرمان.

5-عضویت چشمگیر و قابل ملاحضه ی اساتید، کارکنان، دانشجویان و حتی عموم مردم جامعه.

6-به اکران گذاشتن مجلات و کتب های آموزش زبان انگلیسی در نمایشگاه کشوری واقع در شهرستان جیرفت.

7-ارسال مجله اوج السا به ادارات، دانشگاهها، نهادهای دولتی و سازمانها.

8-برگزاری بیش از شش جلسه بحث آزاد علمی در زمینه های مختلف و ضمن ضمیمه ی تحصیل.

9-به روز رسانی بورد تخصصی علمی زبان انگلیسی در دانشگاه.

10-ارسال مقالات و تازه های علمی از سوی کلیه اساتید و دانشجویان همه ی رشته ها داخل و خارج از دانشگاه جهت چاپ در مجله علمی اوج السا. و صدها فعالیت دیگر...

11-برگزاری نشت های آموزشی زبان انگلیسی در محل سالن اجتماعات سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت.

12-برگزاری کنفرانس های بین دانشگاهی شهرستان جهت معرفی دستاوردهای علمی آموزشی و پژوهشی واحد جیرفت.

13-برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی و تحلیلی خبری شهرستان جهت معرفی عملکرد بالای انجمن زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت.

14-تهیه و تنظیم کلیپ توانایی های این انجمن به صورت Full Option و توزیع در جلسات متعدد و از جمله کنگره تاریخ دانان جنوب استان کرمان.


ما توانسته ایم با راهکارهای علمی و آموزشی و بهره گیری از توان تجربه خود در کادرهای مختلف آموزشی، اساتید و دانشجویان را ترغیب به همکاری علمی و پژوهشی در نشریه با موفقیت به انجام برسانیم.

برای اعتلای کشورمان پا به میدان گذاشته ایم تا به جامعه ی دانشگاهی ثابت کنیم جوانان ایرانی می توانند و خواستار توانستن هستند و بروز هر کشف علمی را متعلق به خود می دانند.

جامعه ی دانشگاهی می کوشد برای اهداف پیش سازماندهی برنامه تدوین نماید و موارد آموزشی را به حد مرجعیت تمام برساند. طولی نخواهد کشید این آرمان به پیوست خواهد رسید و دانشجویان ما غرق در دانش می شوند! آیا چنین آرمانی قابل دست یافتنی است؟ باید گفت ما به خود اعتماد داریم./

اهداف انجمن

1-تعمیم و تعمیق روابط علمی و پژوهشی اعضاء.

2-ایجاد ارتباط مستمر و متقابل بین دانشگاه و اعضاء انجمن به منظور رفع نیازهای علمی و تخصصی.

3-به هنگام کردن دانش اعضاء و آشنایی بیشتر با مسائل زبان آموزی


4-شناخت و طرح مسائل و مشکلات یادگیری زبان انگلیسی و ایجاد زمینه های تحقیقاتی جدید در جهت باروری علمی و ارائه راهبردهای علمی در جهت حل مشکلات.

5-کمک به اعضاء در امور آموزشی و پژوهشی.

6-ایجاد ارتباط با انجمن ها و مؤسسات علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور پس از تصویب کمیسیون مرکزی، در راستای تبادل اطلاعات علمی و شناساندن توانمندی علمی دانشگاه.

7-تشکیل کنفرانسها، سمینارها و گردهمایی های علمی و تخصصی در زمینه آموزش نوین زبان انگلیسی.

8-شناسایی و تجزیه و تحلیل مشکلات و نارسایی های موجود در زمینه ی زبان انگلیسی.

9-تلاش جهت اعتلای دانشگاه آزاد واحد جیرفت در ایران و جهان.

10-مهیا ساختن محیطی تخصصی و آماده سازی زمینه برای کارهای حرفه ای و ایجاد خلاقیت و فعالیت های علمی و پژوهشی.


اتوپیای (آرمان) انجمن

با محیطی علمی و گردش کار همسان قوانین پایه و مادر را طبق آموزش زبان انگلیسی رعایت و معیار اصلی خود را کمک رسانی به امر آموزش زبان انگلیسی جامعه دانشگاهی می دانیم. نمود چند برابر مدت مشابه انجمن زبان انگلیسی اوج السا، زیربنا و روبنای ساختاری اصالت مطلق کار ما، باز توزیع علم در بین دانشجویان، برنامه های هدفدار، حلقه های آموزشی، پایگاه های علم و آموزش، سند رشد و وجهه ی دانشجو محوری علمی، حلقه اتصال علمی دانشجو و استاد، ایده های عملیاتی اندیشه ای، اشراف بر کل امورهای زبان انگلیسی و اعتقاد بر پایه ناب ترین ها برای دانشجویان، همه و همه این ها در سایه ی فصلی مشترک برای آموزش به دانشجویان می باشد. بدنه ای که ما برای انجمن زبان انگلیسی اوج السا بنا نموده ایم ساختاری کلی از دانشجویان و اساتید با فاز علمی می باشد.

"صرفاً جهت مطالعه"

"دانشگاهیان و افراد جویای علم" برای اتمام علم خود پیشنهادی را سراغ دارید؟

اوج هنر معتبر علمی
 
یا برای رسیدن به اکمال آموزش و یادگیری سریع زبان انگلیسی راهی را تا به حال هموار دیده اید؟

سئوال های متعدد آموزشی فکری طرح می نمائیم تا به خود آئید و ببینید که اطراف و حول محور تحصیلتان جایی هست که ارزش به آن قائل شوید تا آموزش را خوب اجرا نماید؟

بله؛ فرصت برای شما مهیا شده است؛ آن چنان طبع علمی گرمی را مهیا نموده ایم که شرکت در این حیطه ارمغانی از روشنی و امید خواهد بود.

طبیعت تدبیرگران با برنامه ریزان خواهد بود، برنامه ای را تدوین نمودیم که افق همتی برتر برای فردایی بهتر خواهد بود.

بنیاد اندیشه نیک همیشه استوار می ماند و پایه هایی از جنس تفکر و تععل منسجم را دارا می باشد.

شکل هندسی فردایی که بتوان به آن افتخار کرد را ما ترسیم نمودیم تا فقط به شما عزیزان ابلاغ کنیم و شما با نهایت درایت و هوشیارانه ادامه راه باشید.

فلسفه ی ماندگاری رسیدن به پیشرفت و دارا بودن مهارت ویژه می باشد که بایستی به نحوی هنرمندانه اجرا شود که پتانسیلی و الهامی از افراد اندیشمند و صاحب نظر را دریافت و به نسل آینده ی کشور عزیزمان ایران اسلامی انتقال دهد.


سپـاس از همه ی کسانی که پذیرای مفهوم بودند.
امیری
ایمیل جهت ارسال مقالات علمی: aujelsa@yahoo.com

وبلاگ: www.aujelsa.blogfa.com

مجلات: